Новини

muzk287

    Ми вдячні людям, в чиїх колекціях дбайливо зберігаються старі листівки. Вдивляючись в них сьогодні, ми маємо можливість побачити далеку минувшину: архітектуру і пейзажі, обличчя і одяг людей...

muzk387

     У 2005 році Дніпропетровським історичним музеєм ім. Д.І.Яворницького було започатковано Всеукраїнський музейний фестиваль. Перший Всеукраїнський музейний фестиваль "Музей третього тисячоліття" відбувся 7-12 листопада 2005 року і був присвячений 150-річчю з дня народження академіка Д.І.Яворницького. Кіровоградський обласний краєзнавчий музей на цьому фестивалі прийняв участь у конкурсі музейних фільмів (представив 3 фільми) та видань, отримав диплом лауреата.

   muzk174

   1 вересня 2008 року у приміщенні ЗОШ № 17 розпочався цикл заходів, присвячених великому педагогу, письменнику, вченому Василю Олександровичу Сухомлинському.
   Для учнів 6-7 класів цієї школи нестандартний урок "Серце віддаю дітям" до 90-річчя з дня народження Василя Олександровича Сухомлинського провели співробітники науково-освітнього відділу обласного краєзнавчого музею.

   

     На півдні кіровоградської області неподалік села Завтурове Устинівського району розташований ландшафтний заказник загальнодержавного значення "Монастирище". У серпні 2008 року співробітники обласного краєзнавчого музею спільно з обласним дитячо-юнацьким центром "Ексампей", що діє при НВК "Колегіум", здійснили наукову експедицію до цього унікального закутка області.

muzk4577-12 листопада 2005 року 2005 році на базі Дніпропетровського історичного музею ім. Д.І.Яворницького відбувся перший Всеукраїнський музейний фестиваль "Музей третього тисячоліття". Фестиваль був присвячений 150-річчю з дня народження академіка Д.І.Яворницького. Кіровоградський обласний краєзнавчий музей на цьому фестивалі прийняв участь у конкурсі музейних фільмів (представив 3 фільми) та видань, отримав диплом лауреата.

 

 

 

 

Анонс виставок та заходів