Новини

 8

19 грудня 2016 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбувся тематичний захід присвячений святам і звичаям українського народу.

У день святого Миколая до дому корифея завітали  завжди бажані гості. Серед них були і ті, хто у цьому році здійснив вагому матеріальну допомогу закладу.

 Урочиста частина розпочалася з виступу заступника директора обласного краєзнавчого музею Григор'євої Тамари Андріївни, яка згадала історію свята Миколая в Україні, його дива і подарунки, які ми можемо робити самі. Тамара Андріївна вручила Подяки виконуючому обов’язки директора ПАТ Цукрогідромаш  Змуженку Сергію Васильовичу та головному інженеру Коротнюку Миколі Михайловичу за здійснення благодійної акції по благоустрою території садиби меморіального музею М.Л.Кропивницького.

4

У художній частині глядачі побачили цікаву різноманітну програму підготовлену викладачами та учнями  Кіровоградського музичного училища.

У програмі виступу прозвучали:«Ти моя Вкраїна» В.Юцевича, яку виконав Бакума Олексій, студент І курсу; концертмейстер Ірина Бурбан, фортепіано;«Достойно єсть» Петра Деньова, «Щедрик» (обробка  М.Леонтовича), українська народна пісня «Ой на Івана Купала» (обробка А.Авдієвського), які виконав вокальний ансамбль Кіровоградського музичного училища, керівник Оксана Трушина; українська народна пісня «На кладочці умивалася» (обробка М. Ревуцького) у виконанні Хакім Ламіти, студентки І курсу училища, українська народна  пісня «Ой заграйте музики» (обробка Григорія Майбороди) у виконанні Фролової Валентини, студентки І курсу.

 3

 

6

У виконанні ансамблю бандуристок «Мальвочки» Кіровоградського музичного училища, художній керівник Ірина Прокопова, прозвучали: «Укріпи нас любов» (муз. Саматі-Оленєвої, пер. С.Овчарової); «Якщо любиш, кохай» (муз. Л.Дутківського, сл. М.Ткач);      «Лелеча доля» (муз. І.Кириліної, сл.  В.Цілого); «Бандура» (муз. М.Слободян, сл.  М.Барабулі).

 1

Також відвідувачі познайомилися з виставкою «Новорічні вітання в традиціях  дому корифея»,  де були представлені матеріали, що розповідають про родину Кропивницьких. Зокрема, експонуються роботи онука корифея фотохудожника Ігоря Кропивницького, великого друга музею, який пішов з життя минулого року.     

 

2

 

7

 

5

 

aaa shapka new