Новини

 2

15 грудня 2016 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького проведено захід, спільний з викладачами та учнями комунального закладу Кіровоградська музична школа № 2 ім. Ю.Мейтуса.

Учні школи з піднесенням провели екскурсію по музейній експозиції, звертаючи увагу на ключові моменти життя і творчості фундатора українського професійного театру, зокрема на музичну творчість М.Кропивницького. У художній частині учні та викладачі школи показали цікаву різноманітну програму.

Глядачі – учні випускних класів музичної школи та запрошені викладачі теоретичних відділів музичних шкіл міста аплодували виконавцям музичних та інших номерів, серед яких були: романс «Соловейко», пісня «Удовиця», сцена «Перша зустріч з Заньковецькою».

Захід показав нові форми творчого підходу до навчання учнів випускних класів з предмету музична література та подарував гарний настрій всім присутнім. Гості дому корифея познайомилися з новоствореною виставкою «Славний ювілей великого артиста» (до 160-річчя від дня народження Миколи Садовського).

7

 

6

 

5

 

3

 

1

 

aaa shapka new