Новини
3

6 грудня 2016 року у приміщенні Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відбувся захід, присвячений Дню Збройних сил України.

 

 

Метою заходу є донесення правдивої інформації про українську армію до молоді, виховання пошани до українських військових традицій, формування уявлення про те, що кожен юнак – це майбутній захисник Батьківщини.

До музею цього дня завітали викладачі та студенти Кіровоградського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом.

Із вступним словом виступив заступник директора із виховної роботи навчального закладу Калінін Андрій Миколайович, який наголосив на важливості військових традицій для становлення і зміцнення української державності.

Далі  студенти прослухали розповідь молодшого наукового співробітника відділу історії обласного краєзнавчого музею Пропадущого Андрія Миколайовича, який на матеріалах стаціонарних музейних експозицій розповів про військові традиції українців, зупинився на біографіях найбільш видатних українських військових діячів, історії формування армії незалежної України, подвиги та звитяги сучасних військових під час бойових дій у зоні АТО.

Студенти також мали можливість ознайомитись з матеріалами виставки «Люди Свободи».

 

 4

 

 2

 

 1

 

 5

 

aaa shapka new