Новини

1

 

20 жовтня 2016 року співробітниками Кіровоградського обласного краєзнавчого музею (заступником директора з науково-методичної роботи Колесник С.Е., головним зберігачем фондів Рибалком П.П., завідуючою науково-методичним сектором Гречанюк Л.В.) проведено виїзний семінар-практикум для музейників Олександрівського, Онуфріївського, Новгородківського, Знам’янського районів та м. Знам’янка за темою «Облік та збереження музейного фонду". Семінар відбувся на базі Олександрівського районного краєзнавчого музею, за спонсорської допомоги депутата Верховної Ради України Олеся Довгого.

 

Семінар відкрила начальник відділу культури і туризму Олександрівської райдержадміністрації Штим Антоніна Станіславівна, директор музею Білошапка Василь Вікторович провів оглядову екскурсію по музею та ознайомив з матеріалами виставки «Олесь Довгий: «Працюю для виборців».

Особливістю заходу був інтерактив, коли наставники, після викладення основних вимог до ведення фондово-облікової документації, інвентаризації та фотофіксації музейних надходжень, давали можливість кожному з учасників продемонструвати свої навики, опрацювати той чи інший вид документу, задати питання, акцент робився на складанні уніфікованого паспорта на пам’ятки Музейного фонду України. Відбулось також активне обговорення нових нормативних музейних документів, таких як «Інструкція з організації обліку музейних предметів» (затверджено наказом Міністерства культури України від 21.07.2016 р. №580), Положення про фондово-закупівельну комісію музею (затверджено наказом Міністерства культури України від 21.03.2016. №144).

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

aaa shapka new