Новини

1

До Дня захисника України 12 жовтня 2016 року у приміщенні Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відбулася зустріч із учасником АТО, одним із героїв книги «Сила життя», Сергієм Шагіним.

Сергій не з тих, хто стоїть осторонь і просто чекає змін. Він той, хто робить ці зміни, навіть якщо їх ціною може стати власне життя. Кровопролитний Майдан сколихнув почуття патріотизм і власної гідності. За покликом переконань і з вірою у краще майбутнє для рідної країни він став учасником Революції гідності, а згодом і бійцем-добровольцем 34-го батальйону територіальної оборони Кіровоградщини.

Повернувшись до цивільного життя, Сергій приєднався до волонтерського руху. Нині він допомагає демобілізованим бійцям повернутися до мирного життя, працюючи юристом у Центрі допомоги учасникам АТО Кіровоградської області.

Гостям заходу, студентам природничо-географічного факультету КДПУ ім. В.Винниченка, Сергій Шагін розповів про бойові дії, про життя після АТО, відповів на їх запитання та власним прикладом спонукав до вироблення чіткої громадянської позиції та життєвих орієнтирів.

Співробітники музею на базі матеріалів виставки, присвяченої 25-річчю Незалежності України, ознайомили молодь із основними подіями, причинами війни на сході України, її вплив на політику та економіку української держави.

Захід чітко показав, що події в зоні АТО – сьогодні є невід'ємною часткою життя українців і стосується кожного з нас, самі від нашого ставлення до українських військовослужбовців залежить наша перемога та майбутнє України.

 

2

 

3

 

4

aaa shapka new