Новини

1

11 жовтня  2016 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбувся захід з циклу «Зустрічі у театральній вітальні» за участю заслуженого артиста України Юрія Жеребцова, актора Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.М.Л.Кропивницького. 

У різні часи Юрій Олександрович Жеребцов працював в обласному театрі ляльок, обласній філармонії. Про те найбільш плідним і яскравим у творчому житті митця став період пов’язаний з роботою на уславленій сцені театру корифеїв. У театрі ім.М.Кропиваницького актор блискуче зіграв десятки ролей, здійснив ряд оригінальних постановок.

Особливо цікаві його моно вистави за М.Кропивницьким: «Канікули Кропа» та «Щоденник актора ветерана».  На зустрічі у музеї знаний актор і режисер спілкувався з учнями 8-х класів загальноосвітнього навчального закладу №16. Юрій Олександрович розповідав про свій шлях у мистецтві, відповідав на запитання залу. Учасники заходу дізнавалися про останні роботи митця. 

На сцені театральної вітальні заслужений актор України Ю.Жеребцов показав уривки з моно вистав «Как это делалось в Одессе» за І.Бабелем, «Каникулы Кропа» (за спогадами М.Кропивницького), «Баллада примет» Ф.Війона, що знайшли відгук у серцях юних глядачів.

  

 2

 

 3

 

 4

 

5

 

6

 

aaa shapka new