Новини

1

10 жовтня 2016 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбувся захід з циклу «Зустрічі у театральній вітальні», що був присвячений 134-річниці українського професійного театру. 

Цього разу героями зустрічі  стали актори Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького Любов Кардаш та Ілля Литвиненко. Гості, представники  молодшого покоління кропивничан, захоплююче розповідали  про улюблену справу, життя рідного театру, цікаві моменти творчого життя.

Для зустрічі в домі корифея актори підготували цікаву динамічну програму, що розповіла про світ їхніх захоплень і вподобань.

Глядачі - учні старших класів КОНВК (гімназія-інтернат – школа мистецтв), переглянули уривок з вистави «Кайдашева сім’я» М.Старицького та музичні номери. Зокрема, слухали пісні: «Мелодія» М.Магомаєва у виконанні Іллі Литвиненка, «Мати наша, сивая горлиця» К.Карабиця у виконанні Любові Кардаш, «Tomorrow never dies” Шеріл Кроу, яку актори виконали дуетом. 

 

2

 

3

 

4

  

5

 

6

 

7

 

aaa shapka new