Новини

1

8 жовтня 2016 року у приміщенні академічного музично-драматичного театру ім.М.Л.Кропивницького до Дня Захисника Вітчизни відбувся фестиваль авторської патріотичної пісні «Пісні, народжені в АТО».

 

Працівники музею долучилися до цього фестивалю і створили виставку-інсталяцію «Війна крізь життя». На виставці були представлені світлини фронтових буднів наших земляків, які брали участь в АТО у 2014 році. Фотографії доповнили предмети – фрагменти використаної зброї та боєприпасів, книги тощо. 

Виставка органічно вписалася у формат фестивалю. Гості щиро цікавилися експонатами, розповідали свої історії, передали для музею нові предмети.

На жаль, і сьогодні війна - це не слово, а реальність. Але кожен з нас хоче миру. Мир, незалежність та цілісність держави завойовують для нас учасники АТО – справжні герої сучасності. Про щоденний подвиг бійців АТО, про їх фронтові долі та волонтерів АТО, звучали патріотичні авторські пісні у виконанні учасників АТО. Лунали  пісні, присвячені бійцям, які не повернулися з війни. Їхні світлі образи  навічно збереже пам'ять у наших серцях…

Тим, хто сьогодні боронить Батьківщину, виступаючі щиро бажали «Повертайтеся живими!», адже вони всі, без винятку, герої – непохитні та безсумнівні. А глядачам фестивалю виконавці бажали миру!

1

 

3

 

4

 

5

aaa shapka new