Новини

DSC 2107

15 січня 2013 року у відділі Кіровоградського обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Кропивницького відбувся тематичний захід з циклу «Звичаї і обряди українського народу» - «Новорічні та різдвяні вітання» за участю жіночого аматорського ансамблю авторської і народної пісні «Любисток» Кіровоградського міського Будинку учителя.

 

Захід відкрив завідувач меморіальним музеєм М.Кропивницького Галицький Микола Олександрович, який згадав традиції дому корифея та представив глядачам виконавців – учасників відомого у місті колективу, що незабаром святкуватиме своє 15-річчя.

У художній частині у виконанні ансамблю «Любисток» звучали щедрівки і українські народні пісні «Гречаники», «У коморі мука» (солістка Людмила Сіроклин), «Господиня гарна я» (солістка Олена Перекопська) та інші.

Людмила Сіроклин і Павло Гарбар читали гумор українських авторів.

DSC 2115

Цього вечора також звучали сучасні пісні, серед них твори композитора Анатолія Чечеля під його ж акомпанемент, зокрема «Весільна» (на сл. Антоніни Корінь) у виконанні ансамблю «Любисток», «Віденський вальс» на сл. Людмили Солодової у виконанні дуету «Тембр» у складі Неллі Черняєвої та Валентини Виноградської, а Валентина Захарова виконала романс Павла Гарбара «Певно долі не вгодила я».

Ці та інші виконавці подарували присутнім гарний настрій і багато позитивних емоцій.

Учасники заходу також переглянули виставку «Зимові етюди», де представлені фотороботи Ігоря Кропивницького, онука корифея української сцени.

DSC 2118