Новини

 

1

 

У рамках проведення 46-го Всеукраїнського свята театрального мистецтва "Вересневі самоцвіти" сьогодні, 25 вересня 2016 року, у музейно-природному заповіднику "Тобілевичі" (с. Арсенівка Новомиргородського району) відбулися урочистості.

Біля пам'ятного знаку І.К. Карпенку-Карому відбулося покладання квітів та урочисте відкриття "Вересневих самоцвітів". Зі святом всіх привітала сільський голова Волошина Галина, голова Новомиргородської районної державної адміністрації Сенченко Олександр та голова Новомиргородської районної ради Совенко Сергій. Зі словами вдяки виступив голова обласного літературного об’єднання "Степ" та завідуючий музейно-природним заповідником «Тобілевичі» Погрібний Віктор. Також виступили мистецтві поети та гості з Луганської та Одеської області.

 

Гості відвідали і пам'ятний знак, який знаходився на місці колишньої садиби, де народився корифей. Ці урочистості продовжились у будинку культури сільської ради, де всі бажаючи переглянули виставу "Сватання" у виконанні театрального колективу міського будинку культури «Златопілля» під керівництвом Олени Покладюк.

 

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

aaa shapka new