Новини

DSCN1669

Минулого року пішов з життя Ігор Олексійович Кропивницький (14.03.1928-15.07.2015) - онук славетного Марка Лукича Кропивницького - Батька українського театру і українських акторів, син талановитого подружжя: співачки Ольги Марківни Кропивницької та видатного українського композитора і диригента Олексія Пантелеймоновича Рябова.

Ігор Кропивницький був дбайливим зберігачем пам’яті своїх пращурів, відданих синів України. Він і сам відбувся як яскравий журналіст, фотохудожник чиї роботи знають не тільки на батьківщині, а й за кордоном.

Більше 35 років тривала плідна співпраця митця з меморіальним музеєм М.Л.Кропивницького (з 1983 року - відділом Кіровоградського обласного краєзнавчого музею).

Перервалася довготривала плідна співпраця музейників з нащадком славного роду, але вдячна пам'ять буде завжди жити в серцях тих, кому пощастило бути особисто знайомим з Ігорем Олексійовичем - відкритою і щирою людиною, митцем і Патріотом.

В день роковин його смерті співробітники меморіального музею М.Л.Кропивницького за дорученням вдови Ігоря Олексійовича, Мар’яни Андріївни поклали вінки до пам’ятників корифею, Марку Кропивницькому, що знаходяться один на садибі музею, інший - біля будівлі Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Кропивницького.

DSCN1675

 

aaa shapka new