Новини

DSCN6548

8 грудня 2015 року в приміщенні медичного коледжу ім. Є.Мухіна відбувся захід, присвячений Дню Збройних Сил України. Провів його молодший науковий співробітник відділу історії Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Пропадущий Андрій Миколайович, взяв участь майор медичної служби 57-ої мотопіхотної бригади Коваль Валерій Іванович.

 

Західу спрямовано на виховання патріотизму і відчуття громадського обов’язку у молоді, ознайомлення її з історією України, виховання поваги до військовослужбовців-учасників антитерористичної операції на сході України. Завданням заходу стало усвідомлення студентами-медиками важливості своєї професії в умовах війни.

Андрій Пропадущий ознайомив присутніх із короткою історією свята та Збройних Сил України, розкрив його значення та суть, нагадав про проблеми та нагальні завдання сучасного українського війська. Валерій Коваль дав загальне поняття військової медицини, розповів про реалії медицини у зоні АТО, відповів на запитання студентів. Окрасою зустрічі став музичний виступ Валерія Івановича.

DSCN6526

 

DSCN6532

 

DSCN6539

 

shapka