Новини

DSCN6468

30 листопада 2015 року року співробітники науково-методичного сектору разом з колегами Кіровоградського обласного    краєзнавчого музею відвідали пожежно-технічну виставку, що діє у складі Управління ДСНС України у Кіровоградській області.

Предметом зацікавленості стала оновлена експозиція, побудована на основі предметів, які відтворюють історію пожежної охорони області з середини ХVIII ст. до наших днів. Найбільшу увагу відвідувачів привернули: діорама художника М. Риженка «Пожежа в місті Єлисаветграді 1834 року», переносна заливна пожежна труба, гідропульт «Костиль», гідропульт «Відро», пожежне спорядження минулих років, сучасний одяг пожежників, дзеркальна діорама «Квартира до і після пожежі».

У формуванні привабливого іміджу музею величезна роль належить екскурсоводу. Слід відзначити керівника музею історії пожежної охорони Кіровоградської області Мачак Оксану Юріївну як майстера показу колекції.

Пожежно-технічна виставка-музей є справжнім центром в області з профілактики попередження пожеж та навчання дії населення у надзвичайних ситуаціях. Знаходиться вона на другому поверсі Управління ДСНС України у Кіровоградській області, яке розташоване за адресою: м. Кіровоград, вул. Пашутінська,1. 

DSCN6443

 

DSCN6444

 

DSCN6472

 

DSCN6492

 

DSCN6507

 

shapka