Новини

DSCN6088

20 листопада 2015 р. у відділі рідкісних і цінних видань Кіровоградської обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського відбулась презентація виставки  «Україна — територія гідності та свободи».

 

Співорганізаторами виставки є Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського і Кіровоградський обласний краєзнавчий музей. Експозиція відкрилась напередодні Дня гідності і Свободи, символізує єдність українців у прагненні до кращого життя. Студенти, запрошені на захід, познайомились з колекцією світлин, які відображають події Кіровоградського Євромайдану, оглянули речі, що належали учасникам тих подій. Виставку прокоментував молодший науковий співробітник відділу історії Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Андрій Пропадущий.

Співробітники бібліотеки презентували літературу цієї тематики. В ній громадські діячі, філософи, історики, письменники, художники й герої-очевидці революційних днів української історії в щоденниках, есе, ліричних творах, ексклюзивних інтерв`ю розповідають про темний і світлий бік Майдану. Виразним багатоголоссям, свіжою, потужною енергією до сердець промовляють і творіння визнаних кіровоградських митців, і молодих, талановитих художників слова. 

Виставка працюватиме до 25 листопада 2015 р..

Вхід – вільний.

Адреса: обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського, м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 24. 

DSCN6078

 

DSCN6092

 

DSCN6110

 

DSCN6123

 

shapka