Новини

DSCN5879

19 листопада 2015 року у приміщенні Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відбувся захід «День Гідності та Свободи», присвячений річниці Революції Гідності. На ньому були присутні студенти Кіровоградського медичного коледжу ім. Мухіна. Метою заходу було патріотичне виховання молодого покоління, ознайомлення з новітньою історією України, вироблення громадянської  активної життєвої позиції.

 

Зі вступним словом до присутніх звернулася директор Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Агапєєва Наталія Юріївна. Вона наголосила на важливості згаданих подій для теперішніх і наступних поколінь українців. Потім слово взяв молодший науковий співробітник відділу історії Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Пропадущий Андрій Миколайович, який розкрив зміст події, її походження та значення.

Спогади, полум’яні слова безпосередніх учасників та координаторів Кіровоградського Євромайдану Михальонка Сергія Анатолійовича та Гречухи Миколи Володимировича допомогли студентам зануритися у події Революції Гідності, проаналізувати факти. Гості подарували музею книги про ці буремні події.

Присутні на заході  переглянули документальний фільм і тематичну відео-презентацію, що були доповнені розповіддю ведучого.

Після завершення заходу присутнім була проведена екскурсія у залі «Володимир Винниченко. Повернення»

Захід показав, що молодь Кіровоградщини активна і здатна відстоювати своє майбутнє. Ми повинні поважати себе, свою державу, тоді інші країни поважатимуть нас!

DSCN5885

 

DSCN5889

 

DSCN5902

 

DSCN5921

 

DSCN5930

 

DSCN5944

 

shapka