Новини

DSCN5832

18 листопада 2015 року о 14 годині у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відбувся захід «Минуле повернене із забуття…», присвячений Дню вшанування жертв голодоморів, політичних репресій, масових переселень.

 

Метою заходу було прагнення допомогти молоді зробити власні висновки про голодний мор, діяльність органів радянської влади та більшовицьких комітетів на селі, проаналізувати загрозу країні, коли політичні амбіції задовольняються коштом людських безвинних жертв.

На заході розглядалися питання, які висвітлюють причини та наслідки Голодомору, а також злочини сталінізму, що завдали Україні найважчих втрат і коштували понад 5 мільйонів людських життів.

Учасники заходу – учні НВК № 21 – ознайомилися з виставкою «Минуле повернене із забуття…», презентацією та документальним фільмом, які розповідають про трагічні події початку 30-х років ХХ ст. на теренах Кіровоградщини. Хвилиною мовчання присутні вшанували памʼять загиблих, запалили свічку пам’яті.

З матеріалами стаціонарної виставки «Від УНР до УРСР» за темою «Голодомор на Зінов’євщині» учасників заходу ознайомив старший науковий співробітник відділу історії Анатолій Маршанін.

DSCN5826

 

DSCN5831

 

DSCN5835

 

DSCN5841

 

DSCN5852

 

DSCN5861

 

shapka