Новини

 

DSCN5791

16 листопада 2015 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбувся захід  з циклу «Зустрічі у театральній вітальні», на якому гості музею корифея, учні  середніх класів школи № 16, зустрічалися з творчими працівниками Кіровоградського академічного обласного театру ляльок.

 

Школярі і дорослі мали нагоду познайомитися з історією і досягненнями відомого в Україні колективу, його життєдайними традиціями, дізнатися про кращі  вистави минулих років та цьогорічні постановки обласного театру ляльок. Серед іншого – роздивлялися яскраву рекламну продукцію, дізнавалися про її створення, а ще - знайомилися з видами ляльок, принципами роботи з ними тощо.

Цікавими загалу були виступи педагога-організатора театру Яни Третяк, артистки-ляльковода  Інни Кущ, художника-оформлювача Олесі Гнененко.

На сцені імпровізованої театральної вітальні актори Інна Кущ і Максим Борисов показали уривок з вистави «Вовченя з казкової торби» Віталія Гольцова.

Цього дня учнівська молодь мала можливість не просто більше дізнатися про професію актора, а навіть спробувати себе у якості актора-ляльковода. Школярі примірювали на себе ролі казкових героїв, разом з працівниками театру підбирали голосові характеристики персонажів, тренувалися у вмінні виступати на сцені.

Митці обласного театру ляльок подарували багато позитивних емоцій і навзаєм отримали аплодисменти і щиру підтримку глядацької аудиторії.

DSCN5789

 

DSCN5799

 

DSCN5809

 

DSCN5813

 

DSCN5819

 

shapka