Новини

DSCN5243

27 жовтня 2015 року у приміщенні Кіровоградського будівельного коледжу відбулося відкриття виставки «Наші земляки – визволителі України», присвячена 71-й річниці визволення України від нацистських загарбників.

 

Все далі і далі від нас події Другої світової війни, але й сьогодні величний подвиг захисників України, а також тих, хто наблизив перемогу на всіх фронтах війни та кував її в тилу, залишається невичерпним джерелом патріотизму.

Провідна ідея виставки –  висвітлення участі наших земляків у визволенні Батьківщини від нацистських загарбників.

Зі вступним словом перед студентами виступила Чернишова Інна Анатоліївна – заступник директора Кіровоградського будівельного коледжу з виховної роботи, котра акцентувала увагу присутніх на продовженні, поглибленні традицій систематичної співпраці співробітників відділу історії Кіровоградського обласного краєзнавчого музею та колективу Кіровоградського будівельного коледжу.

У виконанні Дацької Валентини Василівни – екскурсовода І категорії відділу історії прозвучав вірш кіровоградського поета Євгена Желєзнякова «Молитва».

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять про героїв, які загинули у боротьбі з нацизмом у роки Другої світової війни.

Шульга Михайло Валерійович – екскурсовод І категорії відділу історії провів для студентів екскурсію за матеріалами виставки «Наші земляки – визволителі України», на якій представлені фото воїнів М.Каліхова, Д.Кандідова,  А. Рилова, В. Крангач, К. Шатила, народних месників О.Єгорова, О.Долженка, І. Діброви, П. Лахмана, О. Бур’янової, Г. Шелудько.

Лопатка Антоніна Володимирівна – завідуюча бібліотекою Кіровоградського будівельного коледжу ознайомила студентів з книжковою виставкою «Прославлені у віках».

Маршанін Анатолій Васильович – старший науковий співробітник відділу історії у заключному слові підкреслив, що матеріали, представлені на виставці, мають виховувати у відвідувачів почуття поваги до наших земляків – визволителів України, гордості за їхній внесок у боротьбу проти ворога.

DSCN5242

 

DSCN5245

 

DSCN5259

 

DSCN5263

 

shapka