Новини

DSC 2308

5 жовтня 2015 року у приміщенні Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відбувся захід «Неоголошена війна», приурочений Дню захисника Вітчизни. На нього були запрошені студенти Кіровоградського медичного коледжу ім.Мухіна.

 

Метою заходу було виховання в учнях мужності, почуття відповідальності за свою країну, поваги до українських військовослужбовців, солдатів Національного Гвардії, міліціонерів – захисників України, правильного розуміння подій на сході нашої держави.

Захід розпочався із вступного слова завідуючої відділом історії Валентини Пархомчук, яка розповіла студентам про День захисника Вітчизни, його історію та значення. Коротко було зазначено про процес створення виставки «Неоголошена війна».

Молодший науковий співробітник відділу історії Андрій Пропадущий ознайомив присутніх із історією добровольчих батальйонів та регулярних частин Збройних сил України та Міністерства внутрішніх справ, які були сформовані та дислокувалися на території Кіровоградської області і беруть участь в Антитерористичній операції, використовуючи  інформаційні плакати та фотографії.

Прикладом самовідданого патріотизму стали для них  О.Волохов, О.Кондаков, С.Сєнчєв, В.Степанок, меморіальні комплекси яких представлено в експозиції.

Відчути реалії бойових дій, зрозуміти всю небезпеку війни допомогло знайомство студентів із фрагментами озброєнь, що використовується в АТО.

Привернули їхню увагу і фотографії та прапори, пов’язані із волонтерським рухом на Кіровоградщині, адже практично кожен з них брав участь у волонтерській допомозі.

Захід закріпив і поглибив патріотичні почуття студентської молоді, викликав живий інтерес до подій неоголошеної війни та її зв’язку із рідним краєм, поглибив їх громадянську позицію.

DSC 2311

 

DSC 2312

 

DSC 2314

 

shapka