Новини

DSCN4967

15 жовтня 2015 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбувся захід  з циклу «Зустрічі у літературній вітальні»  за участю кіровоградської поетеси Антоніни Корінь, члена НСПУ та обласного літературного об’єднання «Степ» та поета і барда з Новоукраїнки Олександра Антоненка, члена літературного об’єднання «Степ», співкерівника літстудії «Ранок».

 

 На заході, присвяченому до Дня захисника України та Дня Українського козацтва, у авторському виконанні А.Корінь прозвучали вірші: «Як вертались козаченьки із війни», «Питав козак дівчину», поезії з нової книги «Молоде чорнило» студентської тематики, а також любовна лірика.

А. Корінь представила колегу по творчому цеху:

О.Антоненко в минулому -  інженер-будівельник, згодом – держслужбовець, нині – бард і поет, гуморист, останні 10 років - учасник вокального народного ансамблю «Горицвіт», що виконує і деякі його пісні.

Самостійно освоїв гітару, з якою виступає перед широкою аудиторією.

 У віршах, піснях і гуморесках самобутнього автора звучить любов до своєї малої Батьківщини – Новоукраїнки.

О.Антоненко є дипломантом обласного конкурсу афганської пісні (2010), ХХ Всеукраїнського фестивалю «Калиновий спів» - за текст пісні «Спів калиновий», (муз. А.Бондаря, 2011).

Виступ О.Антоненка, що проходив під девізом: «Я – патріот! – Зона АТО в душі моїй» складався з розповіді про перехід від  бардівської пісні 80-х – 90-х років російською мовою («Мой первый бой», «Пульс мирового бытия») до сучасних творів, зокрема патріотичної тематики.

Звучали: пісні «Рідне місто», (присвячена Новоукраїнці), «Однокласники ви мої», про шкільну дружбу, що триває багато літ; чудова лірика та вірші  з циклу «Зона АТО в душі моїй».

Глядачі – учні 10-В класу Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв) побачили композицію «Портрет Шевченка», у якій декламацію поєднано з акапельним співом на вірші Кобзаря, а також почули твори «Молитва перед боєм», «Роздум», «Полечко-поле» та інші.

Вечір завершився  «психологічним патріотичним новоукраїнським гумором», який додав оптимізму і гарного настрою.

DSCN4968

 

DSCN4974

 

DSCN4977

 

DSCN5005