Новини

DSC 1189

shapka

21 серпня о 12.00 у приміщенні обласного краєзнавчого музею відбулася презентація виставки «Шлях до Незалежності», присвяченої Дню Державного Прапора та 24-й річниці Незалежності України.

 

У залі «Історії місцевого самоврядування» зібралися представники громадськості, влади та засобів масової інформації.

Одвічне прагнення українського народу до незалежності реалізувалося у суверенній Україні. Тисячі синів і дочок України віками боролися за самостійність своєї країни, віддаючи свої сили, здоров’я і навіть особисте життя на вівтар святої свободи. Сучасні події на Сході України знову призвали патріотів на битву за незалежність своєї батьківщини і недоторканність її кордонів.

Директор Кіровоградського обласного краєзнавчого музею заслужений працівник культури Наталія Юріївна Агапєєва звернулася до присутніх зі вступним словом, в якому розповіла про історію відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Петрович Коваленко, котрий оголосив виставку відкритою.

Після нього до слова був запрошений народний депутат України Олександр Володимирович Горбунов, який розповів про позитивну символіку Державного Прапора України, його об’єднуюче значення для українського народу і запоруку перемоги України в нинішніх випробуваннях її Незалежності.

Присутні переглянули відіозапис про внесення синьо-жовтого прапора до Верховної Ради України.

Про особливості прапорництва взагалі та місцевого зокрема розповів секретар Кіровоградського обласного відділення Українського геральдичного товариства Олександр Іванович Полячок.

Старший науковий співробітник відділу історії Анатолій Васильович Маршанін провів екскурсію експонатами виставки.

На закінчення заходу з вдячністю за присутність на презентації і добрими побажаннями звернулася директор музею Наталія Юріївна Агапєєва.

DSC 1193

 

DSC 1202