Новини
shapka

29 липня 2015 р. у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відбулась бесіда: «Наш земляк Володимир Винниченко». Бесіду було  присвячено 135-річчю від часу народження нашого земляка Володимира Кириловича Винниченка, видатного громадського і політичного діяча, голови уряду УНР, Директорії, автора універсалів Центральної ради, багатьох законів, письменника та художника.

 Об 1100 в експозиційній залі музею по вул.Дворцовій, 40, де експонується меморіальний кабінет нашого видатного земляка зібрались представники Народного університету, громадськості та засобів масової інформації.

Слово для привітання присутніх взяла директор музею Н.Агапєєва. У своїй короткій промові Наталія Юріївна відзначила широкий світогляд, вагоме політичне та історичне значення особистості Володимира Винниченка для української та світової історії, української літератури та художньої творчості, наголосила про нещодавню реставрацію меморіального кабінету Володимира Кириловича Винниченка реставраторами Київського науково-дослідного реставраційного центру.

Екскурсовод І категорії відділу історії Михайло Шульга докладно ознайомив присутніх з біографією нашого видатного земляка, розповів про літературні твори та його політичну діяльність.