Новини

 DSCN2398

shapka

25 червня 2015 р. у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відбулась презентація виставки декоративно-ужиткового мистецтва майстрів громадської організації «Єлисаветградський узвіз» - «Барви літа».

Мета виставки популяризувати народну творчість, зберегти традиції та продовжити життя декоративно-ужиткових виробів, що несуть на собі слід працьовитих рук. Дати можливість пересічним громадянами подивитись на справжні вишиванки і рушники, ткані килими, картини з морських мушель, клаптиків тканини та стрічок, роботи у техніці батик, шедеври з бісеру та природного матеріалу і збагнути всім серцем, яку любов і неоціненний талант вкладають у свої неповторні витвори майстри. Адже вони прагнуть зберегти, примножити своє вміння, свій дар, донести його до людей і передати новим поколінням.

На виставці представлені роботи майстрів І.І.Поляруш, Н.В.Дефорж, Г.Маслової, Є.Вариводи, В.І.Дробишевської, В.І.Залізняк, В.М.Луганщука, І.Шестакової, В.К.Орловської, Н.В.Завалій та інших.

Добрими і теплими словами гостинно привітала всіх присутніх директор Кіровоградського обласного краєзнавчого музею, заслужений працівник культури України Агапєєва Наталія Юріївна.

З відкриттям виставки «узвозівців» прийшли привітати провідний методист декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Кіровоградського обласного Центру народної творчості Дєміхова Наталія Володимирівна, завідуюча відділом мистецтв обласної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського Ушакова Світлана Анатоліївна, майстриня, давня подруга Овчаренко Наталія Володимирівна, яка прийшла до нас із музичним подарунком і прикрасила свято своїм мелодійним співом.

На завершення заходу для всіх присутніх виступили учасники театру авторської пісні «Байгород» під керівництвом Холявка Віктора Валентиновича.

Ексклюзивна виставка буде працювати у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї до  кінця літа і чекати на свого вдячного відвідувача.

DSCN2408

 

DSCN2417

 

DSCN2427

 

DSCN2428

 

DSCN2435

 

DSCN2436