Новини

DSCN2041

shapka

18 червня об 11.00 у приміщенні обласного краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки «Кіровоградщина. Трагічне літо 1941-го», присвяченої початку німецько-радянської війни, яка була основною складовою частиною Другої світової війни 1939-1945 років.

Хвилиною мовчання присутні вшанували героїв, які загинули в роки Другої світової війни.

Відкрила виставку Наталія Юріївна Агапєєва – директор обласного краєзнавчого музею, заслужений працівник культури України. Вона акцентувала увагу присутніх на тому, що виставки, заходи з патріотичного виховання дітей, молоді стали для співробітників музею традиційними, адже вони не тільки розширюють знання про події Другої світової війни, але й сприяють формуванню світогляду підростаючого покоління.

Мета виставки – ознайомити відвідувачів на основі документів, фотографій з історією Кіровоградщини в роки Другої світової війни; виховувати почуття патріотизму, поважне відношення до історичної пам’яті свого народу.

Шульга Михайло Валерійович – екскурсовод відділу історії ознайомив учнів Новогригорійської загальноосвітньої школи Долинського району з матеріалами виставки «Кіровоградщина. Трагічне літо 1941-го».

На завершення заходу всі гості прослухали вірш кіровоградського поета Євгена Желєзнякова «Молитва», присвячений ветеранам війни, у виконанні Дацької Валентини Василівни – екскурсовода відділу історії.

Маємо надію, що виставка «Кіровоградщина. Трагічне літо 1941-го» не тільки поглибить знання відвідувачів про події воєнного лихоліття на Кіровоградщині, але й допоможе усвідомити істину: бути гідними воєнного покоління, усіма справами утверджувати мир і злагоду на рідній землі.

DSCN2049

 

DSCN2060

 

DSCN2061

 

DSCN2070