Новини

DSCN1877

shapka

16 червня 2015 року у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відкрито виставку майстрині, члена Національної спілки художників України Ольги Коломієць «Мереживні дива».

Ольга Володимирівна надзвичайно талановита майстриня, яка досконало володіє різноманітними техніками декоративно-ужиткового мистецтва.

Народилася художниця у 1964 році в місті Кіровограді. Після закінчення школи, у 1982 році поступила до Кіровоградського технічного училища №4, яке закінчила з відзнакою. У 1986 році вступила до Іванівського текстильного інституту ім. М.В.Фрунзе (нині - Текстильний інститут Іванівського державного політехнічного університету, РФ) за спеціальністю «Художнє оформлення і моделювання виробів текстильної і легкої промисловості», який закінчила у 1991 році з відзнакою. У цьому ж році працювала на художньо-виробничому підприємстві Московської Патріархії художницею у відділі головного художника у м. Москва.

У 1996 році виїхала за кордон у м. Афіни (Греція), де працювала художницею по іконі. В грудні 2000р. повернулася до України. З 2003 по 2010 рік була членом Кіровоградського творчого об’єднання майстрів декоративно – ужиткового мистецтва «Єлисаветградський узвіз». У 2011 році рішенням атестаційної комісії Національної спілки майстрів народного мистецтва України атестована майстром художньої вишивки. З 2012 року - член Національної спілки художників України. Брала участь у міських, обласних та 14-ти всеукраїнських виставках у Києві, Одесі, Дніпропетровську, Івано-Франківську, Запоріжжі, Черкасах. Має 8 персональних виставок.

У 2013 році Ольга Володимирівна зацікавилася створенням робіт в одному з рідкісних видів традиційного народного мистецтва для Кіровоградщини – витинанки. Кольоровий папір, вирізаний ножицями, дає можливість фантазувати та створювати різноманітні композиції. Починала вона з невеличких за розмірами робіт: новорічні прикраси, сніжинки, птахи, квіти. Згодом перейшла до виготовлення великих паперових виробів, які і представлені на виставці.

В рамках презентації виставки відбулася зустріч учнів пришкільних таборів міста з майстринею. З вітальним словом до присутніх звернулася директор Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Агапєєва Наталія Юріївна.

DSCN1882

 

DSCN1883

 

DSCN1886

 

DSCN1889

 

DSCN1893

 

DSCN1901