Новини

DSC 0929

shapka

11 червня 2015 року в обласному краєзнавчому музеї відбулась презентація збірки віршів поетів-аматорів учнів професійно-технічних навчальних закладів області «Візьмемося за руки, з’єднаємо серця».

 

На протязі довгих років працівники музею плідно співпрацюють з професійно-технічними навчальними закладами області, підтримують творчу молодь та допомагають втілити в життя їх цікаві проекти.

Збірка об'єднала творчі здобутки 37 самодіяльних поетів.

У презентації взяли участь учні та представники професійно-технічних навчальних закладів області.                        

Перед початком звучали пісні українських авторів та була розгорнута фотовиставка «Європейське обличчя мого краю» , присвячена Дню Європи.

Героїко-патріотична тема збірки надихнула авторів на подальшу творчу співпрацю з Кіровоградським державним будинком художньої та технічної творчості. У своїх виступах аматори поділилися своїми творчими здобутками та планами на майбутнє.

Виступи авторів не залишили у залі жодного байдужого та вирізнялися цікавими подіями з особистого життя і представленням нових творів.

Із презентацією збірки віршів поетів-аматорів прийшли привітати -   Григурʼєва Т.А. – заступник директора Кіровоградського обласного краєзнавчого музею,  Коптєва О. М. – директор Кіровоградського державного будинку художньої та технічної творчості.

На заході прозвучала поезія учнів професійно-технічних навчальних закладів області Міщука Віталія, Пацерука Антона, Бабич Тетяни, Подгурської Олександри.

Окрасою презентації стали музичні номери у виконанні Яндович Ольги, Карпова Євгена та вокального квартету учнів вищого професійного училища №9.

На завершення заходу всі гості прослухали екскурсію по Кіровоградському обласному краєзнавчому музею.

DSC 0932

 

DSC 0934

 

DSC 0936

 

DSC 0940

 

DSC 0949

 

DSC 0950

 

DSC 0961

 

DSC 0962

 

DSC 0965