Новини

5

shapka

02 червня 2015 р. у філії Кіровоградського обласного краєзнавчого музею, заповіднику-музеї І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія, пройшов захід,  приурочений до міжнародного Дня захисту дітей та відкриття зміни у таборі відпочинку з денним перебуванням «Веселкограй» Миколаївської ЗОШ Кіровоградського району.

 

Розпочалось все з вітальних слів завідувача філією Володимира Григоровича Чорного та  начальника табору відпочинку Магльованого Олександра Миколайовича.

Далі - екскурсовод заповідника-музею І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія  Тетяна Степанівна Кравченко оголосила про початок конкурсу дитячого малюнку на асфальті «Я малюю Україну» та представила журі (наукового співробітника заповідника - музею І.К.Тобілевича(Карпенка-Карого)Хутір Надія Тобілевич Валентину Василівнувчителя Миколаївської ЗОШ Сафянчука Віталія Олександровича; ученицю 10 класу Миколаївської ЗОШ  Ховрящук Юлію.

Дитячі фантазії, мрії, сподівання втілились у яскравих малюнках про рідну країну, рідний край, його природу, про мир та майбутнє.

Співробітники заповідника-музею І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія пригостили дітей солодощами, провели екскурсії.

1

 

2

 

3

 

4