Новини

DSCN1822

shapka

На Кіровоградщині тривають заходи присвячені 100-річчю від дня народження Олександра Васильовича Гіталова – нашого земляка, видатного хлібороба, державного і громадського діяча, двічі Героя Соціалістичної Праці. Згідно з Постановою Верховної Ради України від 11 лютого 2015 року ювілей відзначається на державному рівні.

 

26 травня у приміщенні Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відбулась презентація виставки «Легендарний хлібороб».

27 травня на батьківщині О.В.Гіталова, у с.Комишуватому Новоукраїнського району, зібралось чимало гостей на відзначення 100-річчя видатного хлібороба. Новоукраїнські районна рада та районна державна адміністрація, установи району доклали багато зусиль, щоб свято пройшло на високому рівні. На урочистостях були присутні голова Кіровоградської облдержадміністрації Кузьменко С.А. та голова Кіровоградської обласної ради Чорноіваненко О.А., багато знаних гостей з різних регіонів України, син О.В.Гіталова з родиною.

У програмі були і урочисті промови, і нагородження кращих, і концерти (і академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни» Кіровоградської обласної філармонії, і аматорських колективів), щедре пригощання тощо.

Cпівробітники Кіровоградського обласного краєзнавчого музею взяли активну участь у підготовці фотовиставки, присвяченої О.В.Гіталову, створеної краєзнавчим музеєм Новоукраїнського району, яку розташували у фойє музею трудової слави Новоукраїнського району. Допомогли консультаціями та практично у підготовці експозиції музею до святкування.

Насамкінець, 27 травня, у музеї с.Комишуватого заступник директора з науково-методичної роботи Колесник С.Е. презентувала для шанованої громади виставку меморіальних предметів, що належали двічі Герою Соціалістичної Праці О.В.Гіталову з фондів Кіровоградського обласного краєзнавчого музею. 

DSCN1774

 

DSCN1780

 

DSCN1803

 

DSCN1813

 

DSCN1823

 

DSCN1838

 

DSCN1844

 

DSCN1859