Новини

DSC 3255

shapka

15 травня 2015 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбувся захід з циклу «Зустрічі у театральній вітальні» за участю Петра Чорноморченка– лауреата республіканських і всесоюзних конкурсів читців, в минулому – актора розмовного жанру обласної філармонії. На зустрічі з учнівською аудиторією митець виступив з програмою «Дід Опанас з гумориною до вас».

 

Відвідувачі музею, учні 2-А класу ЗОШ №1 спочатку з цікавістю   слухали екскурсію, яку провела співробітник меморіального музею Ніна  Черняк. Потім почалося зустріч з талановитим актором-гумористом. Його представив завідуючий музеєм М.Кропивницького Микола Галицький. Під час спылкування з акторм діти познайомилися з

життєдайним гумором відомих українських авторів, зокрема: П.Глазового, С.Олійника, С.Руданського, Ю.Кругляка, К.Дяченка та інших .

Юні глядачі охоче спілкувалися з Петром Михайловичем, який не тільки зачарував їх соковитим гумором, а і не менш цікаво розповів про свій шлях на сцену, подорожі і концертні виступи. Також він повідав про своє захоплення вишивкою картин, сюжети та особливості  створення. 

DSC 3179

 

DSC 3181

 

DSC 3184

 

DSC 3192

 

DSC 3199