Новини

DSC2896

shapka

З нагоди 70-річчя Великої Перемоги нашого народу над нацистською Німеччиною науковці відділу історії створили виставку «З вірою у Перемогу», презентація котрої відбулась у приміщенні Кіровоградського будівельного коледжу.

 

У дні пам’ятних дат ми з особливою теплотою вітаємо учасників тих буремних подій, вшановуємо полеглих, називаємо їхні імена, згадуємо всіх тих, на чиїх долях поставила вирок війна.

Мета виставки – вшанування подвигу Українського народу, висловлення поваги борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, партизанів, підпільників, посилення турботи про ветеранів війни, утвердження спадкоємності поколінь.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять про героїв, які загинули в боротьбі з нацизмом.

Виставку відкрила Чернишова Інна Анатоліївна – заступник директора Кіровоградського будівельного коледжу з виховної роботи. У вступному слові вона акцентувала увагу викладачів, студентів закладу на важливості проведення заходів з патріотичного виховання, подякувала  співробітникам відділу історії обласного краєзнавчого музею за довгу плідну співпрацю з колективом.

Дацька Валентина Василівна – екскурсовод відділу історії Кіровоградського обласного краєзнавчого музею ознайомила викладачів та студентів з матеріалами виставки «З вірою у Перемогу»: підпільно-партизанським рухом на терені краю, з основними етапами Кіровоградської наступальної операції, її героями – Б.Габдрахмановим, А.Лукмановим, В.Биковим, М.Котловцем, В.Крангач, К.Шатило, визволителями Європи – В.Дацьким, О.Єгоровим, А.Манітою.

Під час презентації виставки прозвучали вірші Ю.Друніної «Качается рожь несжатая», «Я только раз видала рукопашный», Є.Желєзнякова «Молитва» у виконанні Валентити Василівни Дацької.

Маємо надію, що виставка «З вірою у Перемогу» допоможе студентам глибше пізнати трагічні та героїчні сторінки історії нашого краю років воєнного лихоліття, витоки патріотизму героїв Другої світової війни.

DSC2901

 

DSC2908

 

DSC2914

 

DSC2920