Новини

DSC 2976

shapka

28 квітня 2015 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбувся захід з циклу «Зустрічі у музичній вітальні»  за участю учнів і викладачів Созонівської дитячої музичної школи, який було присвячено Дню Пам’яті та Дню Перемоги.

 

Захід розпочав завідувач музею Микола Галицький який говорив про внесок України в справу великої перемоги над фашизмом у Другій Світовій війні, наводив приклади мужності і героїзму нашого народу, тощо.

У художній частині глядачі, в числі яких були учні середніх класів ЗОШ № 1 та ветерани Інгульської шахти, побачили цікаву різноманітну програму у виконанні юних музикантів – учнів Созонівської ДМШ та їхніх наставників.  У концерті звучали твори класичного і сучасного репертуару. Зокрема, ансамбль молодших класів (керівник - О.Рехіна) виконав твір К.Соколова «Висячий міст»; «Журавлина ніч» муз. А.Олейнікової на сл. Є.Левченко прозвучала у виконанні вокального ансамблю старших класів; також у програмі були: «Дорога матуся» О.Копінкова у виконанні Євгенія Калініна (гітара),  «Козачок» К.Стеценка у виконанні Андрія Бурковського (скрипка). Глядачі аплодували дуету Єлизавети Івченко та Романа Магдича, які виконали «Регтайм» С.Джопліна, співу Анастасії Кодеми, грі Костянтина Хайдукова (гітара). Не менш щиро вітали виступи викладачів: І.Орешкова (гітара), дуету у складі П.Шепілової (фортепіано) та С.Кулікової (скрипка).  На завершення свого виступу учні ДМШ показали музичну виставу «Дюймовочка» за мотивами казки Г.Х.Андерсена (керівник В.Карпова, концертмейстер І.Цимбал).

Учасники заходу ознайомлися з діючими музейними експозиціями, та переглянули новостворену  виставку «Недоспівана пісня» до 160-ої річниці від дня народження, М.Садовської-Барілотті, корифея української сцени.

DSC 2970

 

DSC 2972

 

DSC 2983

 

DSC 2993

 

DSC 2998

 

DSC 3003

 

DSC 3006

 

DSC 3018

 

DSC 3069