Новини

CIMG5075

shapka

22 квітня 2015 р. заповідник-музей І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія  та музей історії українського хореографічного мистецтва (філія та відділ Кіровоградського обласного краєзнавчого музею) зустрічали своїх юних гостей – учасників народного ансамблю танцю «Росинка» (ОДЮЦ)  з  керівниками - Галиною і Володимиром Чайковськими та їхніми друзями, танцівниками з Харкова.

Захід, приурочено до відкриття туристичного сезону у заповіднику-музеї І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія  та міжнародного Дня танцю. Перед відвідувачами виступив з вітальним словом - завідувач філією, заповідником-музеєм І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія, В.Г.Чорний.

Юні танцівники мали змогу познайомитись з відомою на Кіровоградщині та далеко за її межами художницею, членом Національної спілки художників України, О. В. Коломієць та її чудовими витинанками на виставці «Мереживне диво».

Під час свята були також: презентація виставки, присвяченої до міжнародного Дня танцю та Павлу Вірському, демонстрація фільму про нього, екскурсія по експозиції музею історії українського хореографічного мистецтва. 

CIMG4987

 

CIMG4996

 

CIMG5017

 

CIMG5042

 

CIMG5048