Новини

 

DSC 5002

25 лютого 2015 року о 13.00 у відділі природи обласного краєзнавчого музею відбулася презентація персональної виставки декоративно-ужиткового мистецтва Ірини Поляруш «Побачити незвичне у звичайному».

Як приємно, коли в результаті творчої роботи народжується мініатюра, котра вам до вподоби. Працюючи з природним матеріалом, відчуваєш велику радість, яка охоплює всю душу. Хочеться і інших людей долучити до творення цієї краси, настроїти на добро, викликати бажання проявити свої творчі здібності, які є у кожного.

Дивлячись на роботи, виготовлені з природного матеріалу, стає теплішим погляд, з’являється усмішка, адже ці вироби постійно нагадують нам, який чудовий навколишній світ, запрошують озирнутись навколо і побачити вічне і прекрасне.

Саме такі емоції викликають експонати, представлені на персональній виставці декоративно-ужиткового мистецтва Ірини Поляруш «Побачити незвичне у звичайному». Та і спілкування з самою Іриною Ігорівною залишає в душі лише приємні відчуття, адже це гарна і привітна людина.

Такої ж думки про нашу майстриню представник департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської облдержадміністрації Трибуцька О.А. та заступник директора краєзнавчого музею з науково-методичної Колесник С.Е., які привітали Ірину Поляруш з відкриттям ще однієї персональної виставки. Також теплі слова про автора робіт звучали з уст провідного методиста декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Кіровоградського обласного Центру народної творчості Дєміхової Н.В., майстринь  декоративно-ужиткового мистецтва Дефорж Н.В., Орловської В.К. та Дробошевської В.І.

Завершилася презентація проведенням майстер-класу з виготовлення виробів з природних матеріалів для учнів ЗОШ № 24 І-ІІІ ст. м. Кіровограда.

DSC 4981

 

DSC 4986

 

DSC 4988

 

DSC 5025