Новини

DSC 0646

6 січня 2015 року у приміщенні Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відбулася презентація виставки «Кіровоград. Січень 1944», яка приурочена 71-й річниці звільнення міста Кіровограда від німецько-фашистських військ.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять воїнів, партизанів, підпільників, трудівників тилу, які загинули в роки війни.

Головна ідея виставки –  ознайомити відвідувачів з історією звільнення Кіровограда від німецько-фашистських військ; виховувати почуття патріотизму, поваги до ветеранів, гордості за їхній внесок у боротьбу з ворогом;поважне відношення до історичної пам’яті свого народу.

Виставку відкрила Агапєєва Наталія Юріївна –директор Кіровоградського обласного краєзнавчого музею, заслужений працівник культури України.

Сєдов Сергій Миколайович – секретар Клубу ІТСМ у Кіровоградській області ознайомив гостей з колекцією моделей військової техніки періоду війни, яку члени даного клубу представили на виставці.

Джемига Анатолій Васильович – голова Кіровоградської міської спілки учасників бойових дій та ветеранів військової служби у своєму виступі акцентував увагу на тому, що подібні заходи поглиблюють уявлення про події Великої Вітчизняної війни, сприяють вихованню почуття поваги до ветеранів війни.

Маршанін Анатолій Васильович – старший науковий співробітник відділу історії обласного краєзнавчого музею ознайомив гостей з матеріалами виставки «Кіровоград. Січень 1944» та розповів про звільнення Кіровограда від ворожих військ.

Присутні мали змогу переглянути документальну хроніку про звільнення у січні 1944 року військами 2-го Українського фронту міста Кіровограда.

Маємо надію, що виставка  «Кіровоград. Січень 1944» допоможе відвідувачам детальніше ознайомитися з життєвим подвигом людей, завдяки яким наше місто було звільнено від ворожих військ, проникнути ся почуттям гордості за свою батьківщину та вдячністю до ветеранів Великої Вітчизняної війни.

DSC 0651

 

DSC 0658

 

DSC 0664

 

DSC 0666

 

DSC 0668