Новини

DSCF0175

20 листопада 2014 р. Кіровоградський обласний краєзнавчий музей провів семінар-практикум на тему: «Сучасні PR-заходи та формування позитивного іміджу музейних закладів» для директорів та співробітників музеїв-юридичних осіб області.

 

 Відкрила захід Агапєєва Наталія Юріївна - директор Кіровоградського обласного краєзнавчого музею.

До учасників семінару з вітальним словом звернувся Колос Вадим Іванович – заступник директора департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації.

На державному рівні актуальною є ідея розвитку території через культуру, розбудову культурної політики на рівні міста і регіону. Ця ідея передбачає велике навантаження на музеї – не тільки забезпечення власного існування і обслуговування відвідувачів, але і створення акцій, які б привернули увагу до регіону, допомагали створювати його неповторний імідж.  У зв’язку з цим надзвичайно актуальною й важливою є проблема ефективної промоції музеїв Кіровоградщини.

Своїми теоретичними та практичними знаннями у цій галузі поділилисьТалашкевич Вікторія Олегівна (ГО «Кіровоградський прес-клуб»), ГріднєваОльга Володимирівна (ГО «Турбота»), Бажан Валентина Василівна (газета «Народне слово»),Кваша Олена Юріївна (КОДТРК, канал «Кіровоград»), Дуднік Ольга Володимирівна (ГО «Територія успіху»). Розглядались питання про заходи у сфері PR (громадські зв’язки) для музею, соціальні мережі та новітні медіа, просування музейних заходів у пресі,   напрямки співпраці музеїв з каналом «Кіровоград» КОДТРК.Учасникам було роздано методичні рекомендації «Сучасні PR-заходи у музеях різних форм власності», підготовані Гречанюк Людмилою Вікторівною – завідуючою науково-методичним сектором Кіровоградського обласного краєзнавчого музею.

На закінчення семінару своїми враженнями та новими знаннями з колегами поділились Колесник Світлана Едуардівна - заступник директора з науково-методичної роботи Кіровоградського обласного краєзнавчого музею, Ноженко Валентина Григорівна - головний зберігач фондів Кіровоградського обласного художнього музею. Вони повернулись з семінару-тренінгу «Безпека музейних колекцій і культурної спадщини у надзвичайних ситуаціях», що пройшов у  Запоріжжі  3-4.листопада 2014 р.

DSCF0183

 

DSCF0190

 

DSCF0198

 

DSCF0201

 

DSCF0213

 

DSCF0220

 

DSCF0259