Новини

DSCF0227

20 листопада 2014 року у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відбувся захід «5 колосків – ціна життя», присвячений Дню вшанування жертв голодоморів, політичних репресій, масових переселень.

Тут розглядалися питання, які висвітлюють причини та наслідки Голодомору, а також злочини сталінізму, що завдали Україні найважчих втрат і коштували понад 5 мільйонів людських життів.

Мета заходу: допомогти молоді зробити власні висновки про голодний мор, діяльність органів радянської влади та більшовицьких комітетів на селі, проаналізувати загрозу країні, коли політичні амбіції задовольняються коштом людських безвинних жертв.

До присутніх звернувся старший науковий співробітник відділу історії Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Борис Леонідович Шевченко – про важливість дослідження цих трагічних подій, актуальність у наші дні.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих, запалили свічки пам’яті.

Студенти Кіровоградського інституту розвитку людини «Україна» переглянули та обговорили документальний фільм «Злам».

З матеріалами стаціонарної виставки «Від УНР до УРСР» за темою «Голодомор на Зінов’євщині» ознайомив старший науковий співробітник відділу історії Маршанін А.В.

DSCF0230

 

DSCF0233

 

DSCF0235

 

DSCF0241

 

DSCF0244

 

DSCF0257