Новини

DSCF0008

6 листопада 2014 року у приміщенні Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відкрилася персональна виставка талановитої майстрині Віри Іванівни Залізняк «І кожна вишивка – частина мого серця».

Прагнення творити красу закладене у самій людині. Минають роки, змінюються покоління, а мистецтво, як і раніше, зачаровує нас своєю таємничістю та вишуканістю.

Сьогодні, в дуже нелегкий час для нашого українського народу, для нашої неньки України, хочеться тепла, душевного спокою, добробуту та сімейного затишку. І саме це присутнє в роботах Віри Іванівни, адже в кожну з них майстриня складає часточку своєї душі.

В експозиції представлені вишиті картини різних сюжетних ліній. Це і природні пейзажі, багатий світ рослинності, натюрморти, етнографічні мотиви, сакральне мистецтво. Доповнюють виставку рушники, український народний та сучасний вишитий одяг та інші цікаві і різноманітні вибори.

З відкриттям персональної виставки Віру Іванівну привітали провідний методист декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Кіровоградського обласного Центру народної творчості Дєміхова Наталія Володимирівна, керівник громадської організації майстрів «Єлисаветградський узвіз» Поляруш Ірина Ігорівна, члени громадської організації майстрів «Єлисаветградський узвіз» Дефорж Наталія Володимирівна, Сошенко Людмила Тарасівна, Дробашевська Валентина Іванівна, Вєхтєва Катерина Арсентіївна.

Захід супроводжували музичні твори у виконанні аматорського колективу Кіровоградського міського будинку вчителя «Зоряниця», художній керівник Анатолій Вишня.

DSCF0017

 

DSCF0020

 

DSCF0022

 

DSCF0024

 

DSCF0027

 

DSCF9989