Новини

shkola

Кіровоградщина з її багатим історичним минулим, різноманітними та неповторними ландшафтами та, головне, з гостинними людьми є цікавою і привабливою для туризму.

Наш край має значну кількість культурологічних пам’яток різних епох, які охоплюють період від палеоліту до наших днів. Нині в Кіровоградській області взято під охорону держави понад  тисячу триста нерухомих пам’яток історії, археології, містобудування та архітектури, монументального мистецтва.

Отже, візитними картками Кіровоградщини туристичної є заповідники «Хутір Надія» і «Карпенків край», дендропарки «Веселі Боковеньки» і Онуфріївський, Чорний ліс, дохристиянське капище Монастирище, залишки земельних валів фортеці Святої Єлисавети та багато інших пам’яток, більшість із яких включена до екскурсійних маршрутів.

З нагоди Всесвітнього Дня туризму співробітники відділу природи Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Вікторія Слюсаренко та Наталія Завалій провели бесіди з учнями у школах нашого міста, під час яких діти ознайомилися з тимчасовою виставкою «Краса рідного краю» та завітали до найцікавіших і найпривабливіших куточків нашої Кіровоградщини.