Новини

DSCF9723

20 жовтня 2014 року відбувся захід, присвячений 70-річчю звільнення України від німецько-фашистських загарбників у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 рр.

Співпраця відділу обласного краєзнавчого музею – меморіального музею М.Л.Кропивницького з відомим колективом - Народним аматорським хором Соколівського Сільського Будинку культури Кіровоградського району «Червона калина» під орудою заслуженого працівника культури України Григорія Палія плідно триває вже не один рік та втілюється у десятках заходів.

На вечорі, що проходив в актовій залі обласного госпіталю. зібралися люди різних вікових категорій, для яких пісня стала підтримкою і опорою у житті.

На початку заходу перед глядачами виступив завідувач відділом обласного краєзнавчого музею – меморіальним музеєм М.Л.Кропивницького Микола Галицький, який присвятив свій виступ 70-річчю звільнення України від німецько-фашистських загарбників.

У художній частині у виконанні народного аматорського хору Соколівського СБК Кіровоградського району «Червона калина» прозвучало чимало чудових творів. Серед них були українські народні пісні: «Із походу повертали козаченьки» в обробці М.Полянчука, «Козачка» в обробці Г.Палія, «Ой, журавко, журавко» в обробці П.Демуцького, а також патріотичні і ліричні пісні українських композиторів і місцевих авторів, в їх числі: «Думи мої, думи» слова Т.Шевченка, музика М.Лисенка; «Мати сина проводжала» слова П.Доценка, музика Г.Палія; «Хай живе вільна Україна» слова і музика М.Шапошника та інші.

DSCF9726

 

DSCF9738

 

DSCF9758