Новини

 

DSCN8641

8 жовтня 2014 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького  відбувся захід з циклу «Зустрічі у театральній вітальні» за участю акторів Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л.Кропивницького.

Цього разу гостями дому корифея були: заслужена артистка України Ірина Дейнекіна, заслужена артистка України Вікторія Майстренко,  заслужена артистка України Галина Романюк та актор театру Олексій Дорошев.  На вечорі, присвяченому  початку театрального сезону,  митці  зустрічалися з учнями 11-го класу  Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу  (гімназія-інтернат – школа мистецтв). Актор Олексій Дорошев у художній формі розповідав  про історію життя, кохання і співпраці двох геніїв української сцени – Марії Заньковецької та Миколи Садовського. У художній частині глядачі слухали вірші у виконанні І.Дейнекіної та В.Майстренко, а також  переглянули  уривок з вистави «Житейське море» І.Карпенка-Карого за участю заслуженої артистки України Г.Романюк у  ролі Марії та актора О.Дорошева  у  ролі Івана.

 

Завідуючий відділом обласного краєзнавчого музею – меморіальним музеєм М.К.Кропивницького Микола Галицький представив учням та вчителям свою нещодавно видану книгу «Золота духовна скарбниця Кіровоградщини».

На закінчення зустрічі учні щиро дякували акторам за цікаву зустріч та вручили сувенір.

DSCN8643

 

DSCN8649

 

DSCN8651

 

DSC 5656

 

DSC 5664