Новини

DSC 3934

20 серпня 2014 року о 16.00 біля приміщення Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відбувся захід «Не вмирає душа наша, не вмирає воля», присвячений до Дня Державного Прапора України, Дня Незалежності України.

Мета заходу – виховання патріотів на безцінних історичних фактах – свят Державного Прапора України та Дня Незалежності України, популяризація творчих талантів молоді, формування почуття гордості, шани, любові до рідної землі. З привітанням до кіровоградців, гостей міста звернулася Агапєєва Наталія Юріївна – заслужений працівник культури України, директор Кіровоградського обласного краєзнавчого музею. В рамках заходу присутні мали змогу оглянути виставку «Демократичні традиції в Україні».

Творчі здібності розкрили вихованці Державного будинку художньої та технічної творчості Каріна Геніх та Світлана Власюк читанням власних віршів. У виконанні Владислави Фролової прозвучали вірші Г.Гулаха «Україна», В.Симоненка «Задивлюсь у твої зіниці».

Учасники клубу авторської пісні, що працює при Будинку вчителя, - Андрій Шульга, Олег Коваль, Ігор Лєбєдєв виконали свої авторські пісні на слова кіровоградських поетів. Присутні щедро аплодували талантам, які подарували слухачам багато гарних і позитивних емоцій.

Нас об’єднує гордість в тому, що ми є громадянами незалежної України, бажаємо жити у мирі, будувати щасливе майбутнє своїм дітям!

DSC 3939

 

DSC 3945

 

DSC 3948

 

DSC 3949

 

DSC 3956

 

DSC 3960

 

DSC 3966

 

DSC 3982

 

DSC 3985