Новини

 

DSC 3602

28 липня в усьому світі відзначається День боротьби з гепатитами. Це актуальна проблема і для нашого регіону в тому числі, адже на даний час відсутня дієва регіональна програма, направлена на профілактику та лікування цього небезпечного та поширеного серед молодих людей репродуктивного віку захворювання.

В рамках Всеукраїнської акції «Гепатит С виліковний. Дбаємо про здоров‘я по-новому!» 28 липня за підтримки Кіровоградського обласного краєзнавчого музею  відбувся захід, ініціатором якого виступилиобласний благодійний фонд «Повернення до життя», МБФ «Альянс-Україна» та МФ «Відродження». До заходу у рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» долучилось управління молоді та спорту ОДА.

Відкриваючи захід, до присутніх з вітальним словом звернулася заступник директора з наукової та методичної роботи Світлана Колесник.

Акція проводилась з метою привернення уваги громадськості до проблеми діагностики  та лікування Гепатиту С в Україні, а також як звернення до голови держави і відповідальних осіб Кіровоградської облдержадміністрації до цієї проблеми, яка стосується кожного з нас.

Під час акції виступила лікар-інфекціоніст вищої категорії, заступник головного лікаря з медичної частини комунального закладу «Поліклінічне об’єднання м.Кіровограда»  Чавикіна Олена Євгенівна, бласний благодійний фонд «Повернення до життя» здійснив збір підписівпід зверненням до Президента України та голови обласної державної адміністрації щодо необхідності прийняття програми з протидії поширенню вірусних гепатитів та виділення відповідних бюджетних коштів для лікування хворих.  Відбувалось швидке тестування бажаючих кваліфікованими лікарями на вірусні гепатити у мобільній лабораторії,  у відповідності до методичних рекомендацій МОЗ України.

Розповсюджувались тематичні інформаційні матеріали, проведено  вікторину.

 Виступи співаків-музикантів та кіровоградських художників не відбулись у зв’язку з Днем жалоби за полеглими українськими військовослужбовцями.

DSC 3604

 

DSC 3609

 

DSC 3610

 

DSC 3612

 

DSC 3618

 

DSC 3627

 

DSC 3632