Новини

DSC 2739

06 червня 2014 р., напередодні одного з найпопулярніших свят року – свята Трійці, у заповіднику-музеї І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія приймали гостей – учнів та вчителів Миколаївської ЗОШ Кіровоградського району.

Про походження, значення, традиції, обряди, атрибутику цього свята розповіла Колесник С.Е – заступник директора Кіровоградського обласного краєзнавчого музею з науково-методичної роботи. Вона наголосила на тому, що свято Трійці символізує собою початок літа, прославлення процвітаючої природи, найзеленіше свято у році, що квітучі гілки нагадують нам про те, що під дією благодаті Божої людські душі розцвітають плодами чеснот

До програми увійшла зустріч з талановитою людиною, з якою Кіровоградський обласний краєзнавчий музей давно співпрацює, Борисенко Людмилою Федорівною. Вона виконала поетично-музичну композицію на вірші українських авторів, у першу чергу – нашого земляка Леоніда Безпалого. Чорний В.Г. – зав.філією, заповідником-музеєм І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія, щиро дякував їй за поетичний подарунок.

Далі була презентація виставки до 155-річчя від дня народження П.К.Саксаганського під назвою «…В час тріумфу слова і почуття Панаса Саксаганського згадайте, який театру присвятив життя», підготована Тобілевич В.В., науковим співробітником заповідника-музею І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія. 

DSC 2745

 

DSC 2750

 

DSC 2752

 

DSC 2756

 

DSC 2792