Новини

DSC 2679

4 червня 2014 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбувся захід з циклу «Зустрічі у театральній вітальні», присвячений  міжнародному Дню захисту дітей. Відкриваючи захід, до присутніх звернувся зі словами привітання завідуючий  меморіальним музеєм Марка Кропивницького Микола Галицький.

Гостями дому корифея стали  провідні актори Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.Марка Кропивницького заслужена артистка України Галина Романюк та актор Олексій Дорошев, які виступили перед учнями кіровоградських шкіл № 1 та № 20. З розповіді Олексія Дорошева глядачі  дізнавалися про  яскраві сторінки історії рідного міста, в якому помітне місце займав театр. Юні глядачі щиро аплодували митцям, які підготували цікаву програму. На зустрічі не обійшлося без майстер-класу, який провели актори. Вони запросили на сцену кількох учнів, котрі зізналися, що мріють стати акторами. З ними розіграли дотепну жартівливу сценку, яка викликала сміх та бурхливі оплески  присутніх.

У проникливому виконанні  заслуженої артистки України Галини Романюк звучали ліричні композиції на вірші Оксани Сенатович, Наталки Матюх, Світлани Йовенко, Ганни Світличко  на вірші Миколи Симоненка та Бориса Олійника- «Сім струн» Лесі Українки,  а також  «Четверта ніч» ( «Маруся Чурай») Ліни Костенко та «Притча про красу» Івана Франка.

Учасники заходу також переглянули  виставку «Подружжя митців», експозиція якої розповідає про  творчий шлях Романюк Галини Миколаївни  та Дорошева Олексія Івановича, їхні здобутки на кіровоградській сцені, пам’ятні ролі тощо. Екскурсію по цій виставці провела Галина Романюк. Екскурсію залами меморіального музею провела співробітник  музею Ніна Черняк.

DSC 2689

 

DSC 2695

 

DSC 2700