Новини

DSC 2473

Кіровоградський обласний краєзнавчиймузей 01 червня 2014 року, до міжнародного Дня захисту дітей, провів акцію, до якої увійшли:

  • концерт, підготований вихованцями гуртків Кіровоградського будинку художньої та технічної творчості, а також учасниками аматорських колективів вищого професійного училища №9 м. Кіровограда. У програмі  - поезія та пісні. Це була прекрасна можливість познайомитись з новими талантами Кіровоградщини.
  • виставки дитячих робіт вихованців студії образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Писанка» Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості та громадської організації матерів-інвалідів та матерів дітей-інвалідів «Серце матері». Завдяки ним глядачі могли поринути у світ дитячих мрій і уявлень.

Директор музею Н.Агапєєва щиро подякувала учасникам концерту та вручила подяки. У її виступі наголос зроблено на тому, щоб наші діти і молодь жили під мирним небом і не було необхідності їх захищати від когось чи чогось.

Гостинно відкрилися для огляду зали у відділах історії та природи музею. По виставці «Лялька-мотанка – родинний оберіг» проводились екскурсії.

Для дітей шкільного та дошкільного віку у цей день відвідування музею було безкоштовним.

DSC 2495

 

DSC 2515

 

DSC 2517

 

DSC 2555

 

DSC 2565

 

DSC 2597