Новини

DSCF8263

29 квітня 2014 року представники колективу Кіровоградського обласного    краєзнавчого музею направились до столиці нашої  держави, славного міста Києва. Традиційно у травні відбувається така подорож, присвячується вона до Міжнародного Дня музеїв, який відзначається 18 травня, така традиція існує вже більше 10 років.   Але  цього року поїхали раніше. За досвідом, за спілкуванням з колегами.

Відвідали два провідні музеї  - Національний музей історії України та Національний музей Тараса Шевченка. Саме вони стали метою поїздки не випадково. Нещодавно відкрилась оновлена експозиція відділу історії нашого музею,тож предметом зацікавленості є історичні експозиції інших музеїв, принципи побудови за тематикою та хронологією, особливості розкриття за допомогою різних візуальних  засобів гострих питань минулого і сучасності тощо.

 До музею ж Т.Г.Шевченка ми пішли у цей ювілейний рік 200-річчя від дня народження світоча нації, продовжуючи своєрідну шевченкіану, що триває не перший рік поспіль. За цей час співробітники побували у Каневі, на Черкащині у Національному заповіднику    «Батьківщина Т.Г. Шевченка». Нас цікавить і життєвий шлях, і творчість Великого Кобзаря. Як музейники, звичайно, звертаємо увагу на подачу матеріалу, на оформлення експозиції, на проблеми і їх вирішення колегами інших закладів.

Зрозуміло, хвилююче щемливим було відвідування майдану Незалежності та найближчих до нього місць, де відбувались революційні події, лилась кров героїв.

DSCF8129

 

DSCF8151

 

DSCF8294

 

DSCF8297

 

DSCF8307

 

DSCF8310