Новини

DSC 1793

28 квітня 2014 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбувся тематичний захід, присвячений до Дня Перемоги  над фашистською Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 р.р. На початку заходу гості дому корифея переглянули виставку «День Перемоги очима сучасника», на якій представлено фотороботи Володимира Момота, співробіника обласного краєзнавчого музею.

Серед знімків 2010 - 2013 років – ті, що розповідають про пам’ятники і пам’ятні місця Кіровограда на честь героїв, що виборювали перемогу, фото з урочистостей, присвячених відзначенню 9 Травня тощо.

Цього дня відвідувачі музею – учні середніх класів школи № 2 познайомилися з викладачами і учнями Созонівської дитячої музичної школи, які на честь свята підготували цікаву концертну програму. Зі сцени музейної вітальні  звучали твори: «Маки червоні», «Свіча» (слова і музика Наталії Май) у виконанні  вокального ансамблю Созонівської ДМШ, «Прелюдія» Ф.Коруліна у виконанні Влада Якуби (гітара), «Неаполітанська пісня» П.Чайковського у виконанні Андрія Буркова (скрипка), пісня  «Вишивала мати пісню» (слова А.Корінь, музика М.Долгих) у виконанні Дарини Щербини,  «Весняний день» В.Смірнова у виконанні Дарини Кондратюк (фортепіано). «Кумпарситу» Хосе Родріго виконав блискучий дует викладачів школи  у складі Дмитра Дегтяренка та Бориса Дубини (гітари).

На завершення учні 3 – 6 класів Созонівської дитячої музичної школи показали музичну казку «Кресало», яка, як і всі попередні номери, дуже сподобалась глядачам.

 

DSC 1798

 

DSC 1806

 

DSC 1811

 

DSC 1814

 

DSC 1834

 

DSC 1840