Новини

 

DSC 1520

17 квітня 2014 року у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відкрилась виставка «Природа нашого краю». Презентація приурочена до міжнародного Дня Землі та всеукраїнського Дня Довкілля.

 

В експозиції представлено палеонтологічні знахідки, які дозволяють доторкнутися до сивої давнини нашого краю. Це враження підсилюють геологічні експонати, гірські породи, на які багата щедра Кіровоградська земля. Всі частини експозиції органічно пов’язані між собою та об’єднані екологічною ідеєю. Палеонтологічна колекція музею відображає відбитки прадавніх рослин, скам’янілі мушлі викопних молюсків, кістки хребетних тварин, що мешкали на нашій території десятки та сотні тисяч років тому.

На презентації виставки «Природа нашого краю» виступили: Сухомлин М.О. – радник голови Кіровоградської облдержадміністрації, Кір’янов М.М. – головний геолог ГРЕ-37, Попов М.С. – провідний геолог               ГРЕ-37 та Кривульченко А.І. – професор, доктор географічних наук, завідувач кафедрою географії та геоекології  природничо-географічного факультету КДПУ ім. В.Винниченка. Заступник директора з науково-методичної роботи обласного краєзнавчого музею  Колесник С.Е. подякувала гостям та вручила подяки від музею тим, хто допоміг у створенні виставки експонатами, консультаціями.

Особливим моментом на презентації стало виконання широко відомих пісень, що асоціюються з вогнищем, біля якого зібрались дослідники недр та минувшини Землі – геологи або палеонтологи, членом громадської організації «Театр авторської пісні» Холявком В.В.

Екскурсію по виставці провела старший науковий співробітник відділу природи Саванчук С.В.

Вдячними слухачами стали вчителі та учні СЗШ №6.

DSC 1509

 

DSC 1523

 

DSC 1528

 

DSC 1539

 

DSC 1544

 

DSC 1555

 

DSC 1557

 

DSC 1561

 

DSC 1563