Новини

DSC 1090

         7 березня 2014 року у приміщенні Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відкрилась виставка – ще одна ланка у цілому циклі заходів до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

       «Любіть Україну свою…» - назва виставки і її зміст закликають ще раз доторкнутись до буремного життя, яскравої творчості Великого Кобзаря, простежити звяʼзки його та представників його великої родини з Кіровоградщиною, а головне – відчути як любив свою Україну геній нашого народу, передав цю любов нам у спадок. На виставці: фото та архівні документи, твори образотворчого мистецтва, символи Українського народу – вишиті рушники. Експонуються предмети з фондів обласного краєзнавчого музею, частину рушників любʼязно надала керівник клубу народних ремесел «Ниточка» Ніжнікова Н.К.

          На презентації виставки Наталія Костянтинівна Ніжнікова подарувала  Кіровоградському обласному краєзнавчому музею десятиметровий рушник з візерунками нашого краю, вишитий майстринями клубу народних ремесел «Ниточка».

          Також на відкритті виставки виступив Шевченко С.І. – викладач історії КДПУ

В.Винниченка, кандидат історичних наук. Він розповів про нові дослідження щодо звʼзків

Родини Шевченка з нашим краєм.

          Студенти Кіровоградського медичного коледжу ім..Є.Мухіна читали вірші, виконували пісні – звучала поезія Тараса Григоровича Шевченка.

          Екскурсовод Шульга М.В. ознайомив присутніх з матеріалами виставки.

          На завершення заходу директор Кіровоградського обласного краєзнавчого музею

Агапєєва Н.Ю. запросила оглянути експозиції виставки «Любіть Україну свою…», що експонуватиметься до 20 березня 2014 року та інші заходи, присвячені 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

 

DSC 1096

 

DSC 1098

 

 

DSC 1105

 

DSC 1110

 

DSC 1119

 

DSC 1126

 

DSC 1133

 

DSC 1136